Сьогодні -  П`ятниця, 26/4/2024                               Сайт знаходиться у стані розробки

Практичний психолог закладу
Косик Тетяна Миколаївна- освіта вища психологічна, за фахом "практичний пихолог,"
стаж роботи 9 років.
За результатами останньої атестації присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії».
Структура роботи психологічної служби: робота з дітьми, з педагогами, з батьками.
Робота психологічної служби закладу спрямована на допомогу дітям в адаптаційний період,
на створення психоемоційного комфорту у дитячому колективі, на підвищення психологічної культури
 та психологічної компетентності всіх учасників освітньо - виховного процесу.

Усі ми добре знаємо, як впливають емоції на наше життя, як вони можуть забарвлювати його світлими або темними фарбами, робити нас здатними дарувти радість і сприймати її, любити та ненавидіти, страждати та співпереживати. Через формування емоційної сфери людини відбувається  формування її психіки, становлення її як особистості. Особливої уваги заслуговує емоційний світ дитини, як найбільш вразливий і залежний від оточення. Саме він є основою емоційної стабільності/нестабільності психічного стану, формування і становлення індивіда, його пстхіки, свідомості.
Від емоцій, які найчастіше переживає і виявляє дитина, залежить успіх її взаємодії з оточуючими, успіх її соціального розвитку, соціалізації. Психічний стан дитини нині є однією з найважливіших соціально-психологічних умов її розвитку. Саме на даному віковому етапі домінує емоційний компонент, який є фоновим для всіх видів діяльності дитини.
Тому завдання батьків створювати гарний емоційний фон у кожної дитини ще вдома, адже це гарантована запорука для здоров’я наших дітей.
Бажаю успіху!

16.02.2016 р. Семінар – практикум для вихователів на тему:  «Використання ігор у садку»

Мета: активізувати знання педагогів з питань організації ігрової діяльності; сприяти підвищенню рівня професійної майстерності; підвищувати психолого – педагогічну компетентність педагогів шляхом ефективної групової взаємодії; формувати творчий підхід до дитячої гри з урахуванням індивідуальних особливостей дитини; проводити вправи на розвиток самореалізації та конструктивного творчого вирішення завдань, пов'язаних із професійною діяльністю вихователя.

Ранній дошкільний вік

«  Квітень 2024  »