Сьогодні -  Середа, 24/4/2024                               Сайт знаходиться у стані розробки

Головна » Статті » Мої статті

Як провести прогулянку в дитячому садку

Прогулянка є одним з важливих моментів в режимі дитячого дошкільного закладу. Грамотне проведення прогулянки дозволяє педагогу вирішувати багато виховні та освітні завдання. Ретельна підготовка до проведення прогулянки забезпечить результативність діяльності дітей.

Вам знадобиться

- Обладнання для організації діяльності дітей;

- План прогулянки.

Інструкція

1.      Розробку прогулянки почніть з календарного планування. Її цілі та завдання повинні відповідати поточним планам на даний період часу. Включіть в програмовий зміст прогулянки виховні, навчальні та розвиваючі завдання.

2.      Підготуйте все необхідне обладнання для організації діяльності дітей. Зверніть увагу на виносний матеріал. Він повинен відповідати змісту прогулянки, відповідати вимогам безпеки. Крім того, інвентар повинен бути підібраний відповідно до віку дітей. Обов’язково перевірте кількість іграшок. Їх має вистачити для всіх дітей. Неприпустимо, щоб хтось із дошкільнят випробував нестачу обладнання для гри.

3.      Складіть короткий план прогулянки і зафіксуйте його на картці. Це дозволить планомірно здійснити намічені завдання. Крім того, це полегшить проведення прогулянки.

4.      Обов’язково налаштуйте вихованців на прогулянку. Нехай вони відчують радість від майбутньої діяльності. У такому випадку вона виявиться продуктивною. Крім того, гарний настрій у поєднанні з фізичними вправами буде сприяти поліпшенню загального самопочуття дошкільнят.

5.      Підготуйте ділянку для проведення прогулянки. На ній  не повинно бути отруйних або колючих рослин, грибів, чагарників з ягодами. Крім того, необхідно прибрати все сміття з території ділянки. Перекопайте пісок у пісочниці. Це допоможе підготувати пісочницю до приходу дітей, а також дозволить виявити можливе сміття в піску.

6.      При проведенні прогулянки обов’язково чергуйте види діяльності дошкільнят. Прогулянку почніть з спостереження. Це можуть бути спостереження за об’єктами живої і неживої природи, людьми різних професій.

7.      Включіть до прогулянки трудову діяльність. Це може бути допомога хлопців у розчищенні ділянки від снігу, восени — листя і т.д.

8.      Закінчіть прогулянку рухливою грою. Гра повинна бути спрямована на відпрацювання тої чи іншого фізичної вправи.

Категорія: Мої статті | Додав: Надія (07.27.2012)
Переглядів: 7791 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 2.0/4
Ім`я *: