Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1
Показано 1-5 з 5 повідомлень
5. Олена   (01.22.2014 3:28 PM)
Дуже-дуже вдячна всім-всім працівникам садочку, вихователям і педагогам - справжні професіонали. Багато років назад я сама відвідувала цей садок, а тепер моя старша донечка закінчила його. Ми насправді задоволені тією атмосферою, в якій знаходилась наша дитина всі роки відвідування садку: чисто і охайно, вихователі та няні добрі і милі, чуттєві люди, які люблять діток і дають їм все необхідне. Доня пішла в перший клас гарно підготовлена: вона знала всі букви і цифри, рахувала, пороху починала читати, вміла робити різні саморобки, яким її навчили вихователі, знала багато віршів та пісеньок з численних садочкових свят, т.б. була готова до всього нового, що чекало на неї після 1 вересня 2013 р. Сподіваємося, що і молодша доня буде також відвідувати цей гарний садок!!!!!

4. СВІТЛАНА   (04.29.2013 12:30 PM)
Чудовий садочок, якби ще трошки міська влада звернула увагу на його зовнішній вигляд, зокрема на вікна, було б чудово. Дуже гарні майданчики! Прємно, що у садочку завжди чисто та затишно. Велика вдячність керівництву та всьому колективу. Будь ласка, більше пишіть про новини Вашого садочка, адже стільки цікавих заходів проведено, але так мало про них написано! ))) З повагою, Світлана.

3. Неля   (08.16.2012 9:39 PM)
Всі батьки випускників 2012 групи "Сонечко" хочуть щиро подякувати та низько вклонитися працівникам ДНЗ№8.Насамперед хочемо подякувати завідуючій,Надії Юріївні,за її вагомий внесок в розвиток інфраструктури садочка,за її прекрасні організаторські здібності.Дякуємо вихователям -за терпіння,за материнську доброту,що навчили наших дітей поважати дорослих,бути самостійними,вчитися,дали їм хорошу основу на все життя.
Бажаємо вам подальшого розвитку,хороших спонсорів,багато вдячних дітей та батьків.

2. Надія Савоченко [Надія]  (03.05.2012 12:56 PM)
Дякуємо за привітання!

1. Tatyana   (03.02.2012 2:55 PM)
Щиро вітаю Вас з відкриттям сайту! Ви дуже гарні! Молодці!

Ім`я *:
WWW: