ДНЗ№8 Хуст - Давайте знайомитись

Л А С К А В О  П Р О С И М О

ВИХОВУВАТИ СЕРЦЕМ, ЧЕРЕЗ СЕРЦЕ, ДЛЯ СЕРЦЯ!

Сьогодні -  Понеділок, 20/2/2017                               Сайт знаходиться у стані розробки

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №8
"ЯЛИНОЧКА"

Тут кожен день розквітають дитячі посмішки,
тут кожен день море розваг,
тут є все для щастя дітей!

Наша адреса: Україна, 90400, Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Волошина, 15; тел.: (03142) 4-37-39

МЕНЮ  ...

ВХІД

ДАВАЙТЕ
                      ПОЗНАЙОМИМОСЬ ...
Є в нашому місті, практично в самому центрі, серед тіні дерев ця маленька країна дитинства. Щодня поспішають сюди малята з всього міста, тому що знають - кращого садочку немає ніде!
Назва садка відповідає особливостям його подвір’я. Змішаний ліс, в якому ростуть хвойні дерева, берези, вишні, яблуні, горіхи, айва - є прекрсним природним захисником в спекотні літні дні та казкою взимку. Тут вихователі вивчають з дітьми чарівний світ карпатської природи, ії флори і фауни. Частими гостями в нашому лісі є білка червона, сім’і ластівок, пугача, що дає можливість розширювати уявлення дітей про навколишній світ та розвивати екологічну культуру.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8 «Ялиночка» заснований в 1965 році.

Юридична алреса:
90400, Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Волошина, 15, тел.: (03142) 4-37-39

Загальна земельна площа - 3493 кв.м
Площа подвір’я - 2796 кв.м
Загальна площа приміщень - 727 кв.м

Засновник - Виконком Хустської міської Ради
Власник - Хустська міська Рада

В дошкільному закладі функціонує 5 груп:
- 1 група для дітей раннього віку (від 2 до 3 років);
- 4 групи для дітей дошкільного віку (від 3 до6 років).

ІНФРАСТРУКТУРА

В нетиповому приміщенні розміщуються 5 груп: 1 група - для дітей раннього віку (від 2 до 3 років); 4 групи - для дітей дошкільного віку (від 3 до 6 років).
В дошкільному закладі створені належні умови для всебічного повноцінного розвитку та комфортного перебування дітей. Оформлення груп, кабінетів, музичної зали є педагогічно доцільним, відповідає естетичним та педагогічним вимогам. Кожне групове приміщення естетично оформлене, має свій оригінальний стиль. У вікових групах облаштовані розвивальні предметно-ігрові осередки: самостійної художньої діяльності, книги, природничої, пошуково-дослідницької діяльності, розвиваючих ігор, мовленнєво-театральні, наіональні із врахуванням вимог до предметно-ігрового середовища.
Тематика осередків оформлена й наповнена матеріалами, посібниками та іграшками із врахуванням освітніх вимог та вікових особливостей вихованців, що дозволяє задовільнити індивідуальні інтереси дітей, зробити навчально-виховний процес диференційованим. Облаштування ігрового та розвивального простору кожної групи дає можливість вихованцям діяти як невеличкими підгрупами так і індивідуально.

Адміністрація ДНЗ №8 спрямовує діяльність працівників на реалізацію законів України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", Національної доктрини розвитку освіти України у XXI столітті, змісту Базового Компоненту, Програми розвитку дитини дошкільного віку"Українське дошкілля".  Чітко визначений зміст роботи закладу, окреслені найбільш ефективні методи, прийоми та форми освітньої діяльності з реалізації проблемних завдань сучасного реформування освіти.

Успішно керує закладом 30 років поспіль досвідчений фаховий дошкільний  працівник - Савоченко Надія Юріївна

Основними завданнями дошкільного навчального закладу є:
- реалізація державної політики в галузі освіти;
- збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я кожної дитини;
- виконання вимог  Програми розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля":
формування життевої компетентності дошкільнят та розвиток ціннісного ставлення до світу

- створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини.
Для послуг дошкільників та батьків:
- кабінет медичного обслуговування;
- кабінет практичного психолога;
- музичний зал;
- етнографічний музей "Бабусина світлиця".

Наші групи
Ясельна група "Метелики"