ДНЗ№8 Хуст - Сторінка псиголога

Л А С К А В О  П Р О С И М О

ВИХОВУВАТИ СЕРЦЕМ, ЧЕРЕЗ СЕРЦЕ, ДЛЯ СЕРЦЯ!

Сьогодні -  Понеділок, 20/2/2017                               Сайт знаходиться у стані розробки

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №8
"ЯЛИНОЧКА"

Тут кожен день розквітають дитячі посмішки,
тут кожен день море розваг,
тут є все для щастя дітей!

Наша адреса: Україна, 90400, Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Волошина, 15; тел.: (03142) 4-37-39

МЕНЮ  ...

ВХІД

Практичний психолог закладу Косик Тетяна Миколаївна.
 Працює за такими напрямками роботи з дітьми, як: формування психологічної готовності дітей до навчання в школі; адаптація дітей до умов ДНЗ та дитяча
обдарованість. За цими напрямками вона систематично прводить тестування дітей, анкетування серед батьків та педагогів, опитування,
діагностування за різними методиками.
 Психолог постійно готує для педагогів семінари, семінари – практикуми, ділові ігри, тренінгові заняття. Працює над проблемою готовності дітей до навчання в школі.
При роботі з дітьми спрямовує свої зусилля не лише на формування навичок навчання, а й на прояву в них позитивних емоцій,
що дозволяє їм краще засвоювати матеріал. Вміло встановлює контакт з вихованцями, батьками, колегами по роботі.

Сім’я - це пристань і гавань,
Сюди повертаєшся знов
Із мандрів далеких і плавань,
Тут вічно панує ЛЮБОВ!
Усі ми добре знаємо, як впливають емоції на наше життя, як вони можуть забарвлювати його світлими або темними фарбами, робити нас здатними дарувти радість і сприймати її, любити та ненавидіти, страждати та співпереживати. Через формування емоційної сфери людини відбувається  формування її психіки, становлення її як особистості. Особливої уваги заслуговує емоційний світ дитини, як найбільш вразливий і залежний від оточення. Саме він є основою емоційної стабільності/нестабільності психічного стану, формування і становлення індивіда, його пстхіки, свідомості.
Від емоцій, які найчастіше переживає і виявляє дитина, залежить успіх її взаємодії з оточуючими, успіх її соціального розвитку, соціалізації. Психічний стан дитини нині є однією з найважливіших соціально-психологічних умов її розвитку. Саме на даному віковому етапі домінує емоційний компонент, який є фоновим для всіх видів діяльності дитини.
Тому завдання батьків створювати гарний емоційний фон у кожної дитини ще вдома, адже це гарантована запорука для здоров’я наших дітей.
Бажаю успіху!

16.02.2016 р. Семінар – практикум для вихователів на тему:  «Використання ігор у садку»

Мета: активізувати знання педагогів з питань організації ігрової діяльності; сприяти підвищенню рівня професійної майстерності; підвищувати психолого – педагогічну компетентність педагогів шляхом ефективної групової взаємодії; формувати творчий підхід до дитячої гри з урахуванням індивідуальних особливостей дитини; проводити вправи на розвиток самореалізації та конструктивного творчого вирішення завдань, пов'язаних із професійною діяльністю вихователя.

13.10.2015 р. Семінар – практикум для вихователів на тему:  «Розвиток емпатії у педагогів»
Мета: ознайомити з поняттями «емпатія», «педагогічна емпатія» та їхніми функціями, виявляти власні емпатійні ресурси, розвивати вміння емоційного реагування, надання психологічної підтримки.
Наші будні:
"Розвиваємо емоційну сферу"