"З родини йде життя людини"
  Одним із пріоритетних завдань педколективу ДНЗ №8 "Ялиночка" Хустської міськради є формування національної свідомості, створення системи поглядів, ідеалів, традицій, звичаїв як перпектива розвитку майбутнього грамадянина України.
  Добре зарекомендували себе різні форми співробітництва ДНЗ з родинами: "Школа молодого батька", тренінги для батьків, виставки, конкурси та інше.
  Нещодавно в ДНЗ "Ялиночка" пройшло друге засідання "Школи молодого батька", на якому вихователі А.В.Грицак, А.І.Погоріляк, музкерівник О.В.Мішук обговорювали разом з батьками роль родини у національно-патріотичному вихованні дітей під час родинного свята "Шануймо родину, шануймо   сім’ю".
   Метою свята було залучення батьків до активної співпраці у формуванні національної свідомості, шановливому ставленні до традицій та звичаїв українського народу. Крім батьків, були присутні бабусі та дедусі вихованців. Дідусь Данилка Каменських, мами Андріанки Пригари та Іветки Товт поповнили новими експонатами народознавчий музей дитсадка.
Такі заходи з дітьми та батьками допомагають виховати доброту, бережливість, чуйність, почуття поваги до Батьківщини. В народі кажуть: "Якщо твої плани розраховані на рік - сій жито, якщо твої плани розраховані на десятиліття - саджай дерева, якщо твої плани розраховані на віки - виховуй дітей".
Автор - А.Погоріляк, газета "ВІСНИК ХУСТЩИНИ"

"Педагогічне і творче  життя ДНЗ№8"

Ресурс Інтернет