ДНЗ№8 Хуст - Методична робота

Л А С К А В О  П Р О С И М О

ВИХОВУВАТИ СЕРЦЕМ, ЧЕРЕЗ СЕРЦЕ, ДЛЯ СЕРЦЯ!

Сьогодні -  Вівторок, 25/11/2014                               Сайт знаходиться у стані розробки

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №8
"ЯЛИНОЧКА"

Тут кожен день розквітають дитячі посмішки,
тут кожен день море розваг,
тут є все для щастя дітей!

Наша адреса: Україна, 90400, Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Волошина, 15; тел.: (03142) 4-37-39

МЕНЮ  ...

ВХІД

Ефективність навчально-виховного поцесу закладу визначає діяльність методичної служби, ключовою особою якої є вихователь-методист Голеня Мар'яна Йосипівна

МЕТОДИЧНА РОБОТА В  ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ № 8  «ЯЛИНОЧКА»

Методична робота дошкільного закладу «ЯЛИНОЧКА» спрямована на вивчення та впровадження в практику роботи педагогічних працівників теорії і методики розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку, яка полягає у оволодінні сучасною методологією, збагаченні досвіду педагогів новими прогресивними методами та  засобами навчання і виховання, впровадження новітніх теоретичних розробок, позитивного досвіду, сучасних педагогічних технологій.
 Центром методичної роботи дошкільного закладу є методичний кабінет, в якому зосереджено необхідні матеріали та педагогічні посібники відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, програми розвитку  дитини дошкільного віку "Українське дошкілля" та систематизовані за лініями розвитку: "Фізичний розвиток", "Соціально-моральний",  "Пізнавальний розвиток", "Мовленнєвий розвиток", "Художньо-естетичний розвиток", "Креативний розвиток", "Співпраця з батьками".
 В наявності дитяча та методична література, законодавчі та нормативні  документи.
 У методичному кабінеті зібрано матеріали з досвіду роботи вихователів (зразки перспективних планів роботи, конспекти занять, сценарії ранків тощо), методичні розробки та рекомендації. Всі  матеріали методичного кабінету впорядковані відповідно до освітніх ліній Базового компонента.
 У методичному кабінеті організовуються виставки, як епізодичні так і постійнодіючі: «Новинки методичної літератури», «Працюємо за новою програмою»,  «Готуємось до педагогічної ради», «Вивчаємо педагогічну спадщину»;
 Весь матеріал методичного кабінету ефективно використовується педагогами під час освітнього процесу.  В методичному кабінеті в наявності теоретичний та практичний матеріал за такими технологіями та методиками: «У світі гри та фантазій»(ТРВЗ) , Н.Гавриш «Розвиток мовлення дітей засобами художнього слова», Л.Б. Фесюкова «Виховання казкою", Н. Баглаєва «Розвиток логіко-математичних здібностей у дошкільників», Е. Шийко « Розвиток пізнавальної сфери дитини на третьому році життя», Н. Харченко «Формування навичок міркування» та багато інших.
 В методичному кабінеті плануемо створити «Банк даних» інновацій та нововведень з визначенням проблеми, цілей нововведення, прогнозованих результатів.

Навчання педагогів відбувається в інтерактивних формах спілкування, це:
- круглий стіл, диспут, консультації;
- інтерактивні лекції;
- навчальні тренінги;
- семінари, семінари-практикуми, теоретично-практичні семінари
- вивчення структури та оснащення матеріального середовища;
- спостереження колективних форм діяльності дітей, індивідуальної самостійної роботи,

- колективний перегляд занять та режимних моментів.

Треба відмітити, що наші педагоги поглиблено працюють за наступними напрямками, підвищуючи свій професійний рівень:

Профільні напрямки

Застосування інноваційних технологій

Прізвище, ім’я по-батькові педагога

Методичне забезпечення

Українознавчий

Методика А. Богуш

Система Л. Жупаніна

Погоріляк А.І.

Формування патріотичних почуттів засобами краєзнавчої роботи

Природничий

Методика Н. Яришевої, В. Лисенко